Toto gesto má zdůraznit skutečnost, že veškeré materiály „AUTOŠKOLA? POHODLNĚ! on-line“ jsou připravovány s neobyčejnou pečlivostí, kterou bychom jen těžko hledali například i u státních a zdánlivě důvěryhodných institucí.

 

Naší filozofií, respektive našim „furiantským“ gestem, se chceme odlišit od jiných, kteří si vzhledem ke kvalitě své práce takto velkorysé gesto nemohou dovolit.

 

My tedy říkáme ano, s úctou odměníme každého oprávněného uživatele, který by nás upozornil na případnou chybičku jak technického, tak právního rázu. V takovém případě rádi odešleme na vaši adresu 10 výukových setů (kniha + CD) jako poděkování.

 

Samozřejmě by se mělo jednat o chybu akceptovatelnou, evidentní, která není dána jen odlišným názorem. Na takové chybě se ale snadno dohodneme. Bude-li případná nesrovnalost dle vaší připomínky opravena, pak šlo o chybu všeobecně zjevnou, za kterou vám určitě přísluší poděkování a uvedená odměna.

 

Pokud však čtete také mezi řádky, pak je jistě zřejmá naše odvaha, dát za svou práci ruku do ohně. Nebo jinak řečeno. Znáte v oblasti výukových materiálů někoho jiného, kdo by nikoliv jen prázdnými slovy, ale i závaznými skutky deklaroval kvalitu svých materiálů?

 

Vaši případnou konstruktivní připomínku bychom uvítali na adrese agentura@schroter.cz.

 

 

 

 

 

 

 

Úvodní stránka    10x výukový set zdarma