Co vás čeká? Tisíce situací z praxe s výkladem a interaktivním zpracováním vás vtáhne do hry a vyzkouší vaše vědomosti. Pravda, budete se muset nad různými dopravními situacemi zamyslet. Je ale možné, že vás pravidla provozu začnou dokonce i bavit. Proti těm, kteří jen klikají na zkušební testy budete na silnici i u závěrečné zkoušky ve výhodě. On-line materiály jsou neustále doplňovány. V současnosti lze doporučit například výklad dopravních značek, který nemá v České republice obdobu. Závěrem stručně a jasně – pro systematickou a ucelenou výuku jsou materiály „Autoškola? Pohodlně!“ tím nejlepším, co v České republice je.

 

Zkušební testy nebo výuka? Klikání na zkušební testy vás snad připraví na závěrečnou zkoušku. Výuka, tj. pravidla provozu, zásady bezpečné jízdy atd., vás připraví na skutečný silniční provoz, ve kterém jde o život.

 

Tištěná učebnice, on-line materiály, nebo CD? Tištěná učebnice je okamžitě při ruce, a i v době moderních technologií má své nezastupitelné místo jako základní zdroj informací. On-line materiály „Autoškola? Pohodlně!“, mají výhodu v interaktivním zpracování. Zkrátka je možné si s nimi „pokecat“. CD slouží v současnosti spíše jen jako záloha off-line. Co nenajdete na materiálech on-line, to je v dřívějším provedení na CD. Náplň CD lze z našeho webu stáhnout a dále užívat bez internetového připojení.

 

Foto nebo video? Jak známo u delšího výukového videa je problém s udržením pozornosti. Video tedy může předat kratší, orientační informace. Zvládnutí jakékoliv učební látky ale potřebuje systém. Potřebný sled učební látky a důkladnější výklad pak snáze pochopíme obrazovou a textovou formou. Například kriminalisté používají fotografie proto, že na statickém obrázku je toho vidět více.

 

Angličtina nebo pravidla provozu? Nebudete-li umět anglicky, nesbalíte zajímavou cizinku nebo cizince. Nebudete-li znát pravidla provozu a zásady bezpečné jízdy, můžete přijít o nohy nebo o spolujezdce.

 

Máte prosím jakékoliv připomínky? Pokud byste měli návrh či přání, jak dále zdokonalit tyto výukové materiály, napište prosím na agentura@schroter.cz. Vždy se budeme snažit, aby vám materiály pod ochrannou známkou „Autoškola? Pohodlně!“ co nejlépe sloužily.