Toto gesto má zdůraznit skutečnost, že veškeré materiály „AUTOŠKOLA? POHODLNĚ! on-line“ jsou připravovány s neobyčejnou pečlivostí, kterou bychom jen těžko hledali například i u státních a zdánlivě důvěryhodných institucí.

 

Práce na těchto výukových stránkách však představují statisíce kliknutí, a tak se přece jen může stát, že některé kliknutí je „vedle“.

 

Budeme si vážit každého, kdo by nás upozornil na chybu jak technického, tak právního rázu. V takovém případě rádi odešleme na vaši adresu 10 výukových setů (kniha + CD) jako poděkování.

 

Samozřejmě by se mělo jednat o chybu akceptovatelnou, evidentní, která není dána jen odlišným názorem. Na takové chybě se ale snadno dohodneme. Bude-li stránka dle vaší připomínky opravena, pak šlo o chybu všeobecně zjevnou, za kterou vám určitě přísluší poděkování a uvedená odměna.

 

Pokud však čtete také „mezi řádky“, pak jsme výše uvedeným vlastně chtěli říci, že na našich výukových stránkách chyby nejsou. Samozřejmě ale naše nabídka „10x výukový set zdarma“ stále platí.

 

Vaši konstruktivní připomínku bychom uvítali na adrese agentura@schroter.cz .

 

 

 

Jako poděkování 10x výukový set zdarma = 10 učebnic + 10 CD

 

 

Úvodní stránka    10x výukový set zdarma