Základní učebnice obsahuje vyučovací předměty, které jsou společné pro všechny skupiny vozidel, tzn. podrobný výklad pravidel provozu včetně dopravních značek a řešení situací na křižovatkách. Dále pak zdravotnickou přípravu a 10 vzorových zkušebních testů. Součástí učebnice jsou také témata „Teorie a zásady bezpečné jízdy“ a „Ovládání a údržba vozidla“, která jsou zaměřena na nejrozšířenější skupinu vozidel, tj. osobní automobil, skupina B.

 

Učebnice pro skupiny AM, A1, A2, a A. Motorkáři zde najdou vše potřebné přehledně rozdělené do témat, respektive vyučovacích předmětů, „Ovládání a údržba vozidla“, „Teorie a zásady bezpečné jízdy“ a výběr z „Předpisů o provozu vozidel“.

 

 

Na sestavení učebnice pro skupiny vozidel C a D pracujeme. Jak jednotlivé kapitoly učebnice přibývají, jsou postupně zveřejňovány na našem výukovém webu „Autoškola? Pohodlně! on-line“. Naším záměrem ale není učebnice, která by byla ušita horkou jehlou. Chtěli bychom připravit kvalitní učebnici a s pocitem dobře odvedené práce ji poskytnout veřejnosti. Prosíme proto o trpělivost.

Celkem 344 stran, formát 16,4 x 24 cm.

Cena setu (učebnice + CD ROM) 275 Kč.

 

Celkem 104 stran, formát 16,4 x 24 cm.

Cena setu (učebnice + CD ROM) 95 Kč.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dříve zpracované publikace