Proč pouze koncept?

 

Kvalitní výukové materiály vyžadují opravdu hodně práce a není v možnostech jednoho autora, aby stihl vše (tedy pokud to nechce ošidit).

 

Oslovil jsem proto před časem v jakémsi výběrovém řízení autoškoly v ČR a po dohodě vybral kolegu, který měl zpracovat odpovědi na zkušební otázky z předmětu OÚV pro vozidla zařazená do skupin C – D. Uzavřeli jsme smlouvu, uhradil jsem honorář, a obdržel jsem to, co lze nazvat spíš jako „koncept“.

 

Téměř dvacet otázek jsem na základě konceptu přepracoval do finální podoby, a hotové otázky jsou uvedeny na našem serveru „Autoškola? Pohodlně! on-line“. Toto, vlastně zásadní přepracování, si však vyžádalo tolik mého času, že se současně nahrnuly i další povinnosti, například několikerá aktualizace učebnice, zpracování nových dopravních značek atd. atd.

 

Protože se aktuálně musím věnovat i jiným výukovým materiálům, došel jsem k rozhodnutí, že prozatím budou zbývající otázky uvedeny alespoň jako „koncept“. Omlouvám se, snad bude prozatím „koncept“ lepší než nic.

 

Zdeněk Schröter

 

?